• H2 - GHHC Groningen H5 24-9-2017  1-5
  • D1 - H.V.A. D1 24-9-2017  1-2
  • H1 - Sneeker Mixed Hockey Club H1 24-9-2017  12-0
  • D2 - MHC Daring-Veendam DJ1 24-9-2017  2-2
  • MC1 - MHC Lemmer MC1 23-9-2017  7-0
  • MB2 - MHC Lemmer MB1 23-9-2017  0-7
  • MC2 - Hockeyclub Emmen MC2 23-9-2017  7-0
  • MB1 - GHHC Groningen MB1 23-9-2017  2-6
  • JD1 - GHHC Groningen JD2 23-9-2017  0-13
  • MD1 - GHHC Groningen MD6 23-9-2017  2-0
  • JB1 - Hockeyclub De Hondsrug JB2 23-9-2017  3-2
  • MD2 - MHC Daring-Veendam MD2 23-9-2017  0-3
  • H1 - HCSO H1 17-9-2017  11-0
  • D1 - HHC Haackey D1 17-9-2017  4-2
  • D2 - MHC Dash DJ1 17-9-2017  1-1
  • H2 - Mixed Hockey Club Leeuwarden H2 (O) 17-9-2017  1-6
  • MD2 - MHC Coevorden MD1 16-9-2017  0-8
  • MB1 - HHC Quick Stick MB1 16-9-2017  1-1
  • JB1 - GHBS JB1 16-9-2017  0-1
  • MB2 - Harlinger Mixed Hockey Club MB1 16-9-2017  0-6
  • MD1 - GHBS MD2 16-9-2017  0-4
  • MC1 - Harlinger Mixed Hockey Club MC2 16-9-2017  3-2
  • MC2 - GHBS MC8 16-9-2017  2-0
  • JD1 - de Graspiepers JD1 16-9-2017  2-2
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Agenda
de agenda is leeg
  hele agenda
Trainingsschema
    maandag 25 september 2017   13:34
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 jongens B1 Jop Hermsen
Stefan Smit
V1 - AB
18:30 - 20:00 jongens D1 Wilro Markwat
Sander Jager
V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B1 V1 - CD
20:30 - 21:30 Trim senioren V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Coen Langevoort
Jelle van Helsdingen
Monique Beijer
V1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Monique Beijer
Bodhi de Graaf
Femke van der Zwaag
V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Monique Beijer
Britte Rijsdijk
Jade van Silfhout
V1 - B
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Monique Beijer
Isa Rijsdijk
V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Wim Grootoonk V2
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Monique Beijer
Niels de Weerdt
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Maurits Pipping
Merle van Selm
V1 - AB
18:30 - 20:00 meisjes C1 Marloes Jager
Merel Pipping
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Jenna Maasbach V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Ineke Lip
Wim Grootoonk
V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Rob Hofker V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 jongens B1 Jop Hermsen
Stefan Smit
V1 - AB
18:30 - 20:00 jongens D1 Chris Teurlinckx
Kjell Klaver
V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Monique Beijer
Simone Langevoort
V1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Monique Beijer
Anna de Weerdt
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Wim Grootoonk V2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Monique Beijer
Niels de Weerdt
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Maurits Pipping
Merle van Selm
V1 - CD
18:30 - 20:00 meisjes C1 Marloes Jager
Merel Pipping
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Jenna Maasbach V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:30 Dames 1 Ineke Lip
Wim Grootoonk
V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Rob Hofker V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 V2 - CD
Inloggen

 Onthoud mij

Code aanvragen

Hockey Shot


Stuur ook jouw hockeyfoto naar [email protected]hc-steenwijk.nl



Sponsoren
Laatste nieuws? Volg ons
Instagram